Огірок Мірабелл F1 (250 насінин) Mirabelle F1 Seminis
Мірабелл F1 - дуже ранній гібрид огірка корнішона, рослина потужна, формує по 6 – 7 плодів на кожному вузлі, плоди правильної циліндричної форми, співвідношення довжини плоду до його товщині: 3,25/1, для маринування і квашення
ТЕРМІН ДОЗРІВАННЯ: від 40 до 45 днів Форма плоду: правильна циліндрична Забарвлення плоду: зелена, з великими горбиками Смакові якості: без гіркоти Тип рослини: вегетативний
УМОВИ ВИРОЩУВАННЯ: Рекомендується для вирощування в скляних і плівкових теплицях, а також у відкритому грунті вертикальним і горизонтальним способами.
ОСОБЛИВОСТІ: Дуже ранній партенокарпічний гібрид огурцакорнишона з видатною загальною врожайністю. Не потребує запилення бджолами. Рослина потужна, при достатньому живленні формує по 6 – 7 плодів на кожному вузлі. Плоди дозрівають дуже рано і дружно. Співвідношення довжини плоду до його товщині: 3,25/1. Плоди призначені для споживання в свіжому вигляді і переробки. Висока транспортабельність плодів.
СТІЙКІСТЬ: до кладоспоріозу та борошнистої роси, толерантний до вірусу мозаїки огірка.
У чому плюси і мінуси Мірабелла?
Треба відзначити, що будь-яка гібридна форма огірків має свої переваги і недоліки. І огірок Мірабелла не є винятком. Тому, щоб не розчаруватися у виборі насіння, фермер повинен розуміти сильні і слабкі сторони рослини.
Дачники, які спробували вирощувати дану різновид, в один голос твердять про наявність таких позитивних якостей у гібридної форми:
- Ультрараннее скоростигла рослина.
- Схожість плодів швидка і дружна. Як свідчать численні відгуки тих городників, котрі вирощували цю різновид овоча, схожість практично 100%.
- Відмінна зав'язь. Пустоцвіту майже немає.
- Культивувати огірки Мірабелла F1 можна відкритим способом або в тепличних умовах. Підходять горизонтальний і вертикальний методи.
- Універсальність. Плоди вживають у свіжому вигляді. Придатні вони для маринування, соління.
- Зібраний урожай характеризується відмінною транспортабельністю і чудово переносить транспортування.
- Простота у вирощуванні.
- Запилення бджолами рослина не потребує.
- Різновид має імунітет до борошнистої роси, кладоспоріозу, вірусу огіркової мозаїки.
- Висока і стабільна врожайність. За недотримання агротехніки сорт плодоносить добре. А при виконанні всіх рекомендацій щодо культивування, з квадратного метра городники збирають не менше 20-24 кілограм презентабельних плодів.
Серед мінусів, властивих Мірабелла, варто виділити наступні:
- Слабка стійкість до заморозків.
- Погана стійкість до іржі.
-
Однак враховуючи наявність маси переваг, навряд чи ці незначні недоліки зупинять дачника від покупки сорту. Тим більше, при дотриманні агротехніки і правильному догляді дані мінуси легко усуваються.
Як вирощувати Мірабелла і при яких умовах?
Досвідчені агрономи знають, що люблять огірки при вирощуванні, які умови потрібні даній культурі. Тому їм вдається домогтися великих успіхів при культивуванні Мірабелла. Хоч гібрид і є невибагливим, краще не допускати помилок і доглядати за рослиною грамотно.
Ось як правильно висадити огірки в теплиці з полікарбонату або скла:
- Грунт повинна бути прогріта до рівня не нижче +15 градусів.
- Важливо перед висадкою підготувати грунт. Використовувати необхідно якісну, родючий грунт.
- Розсаду висаджують у теплицю через місяць після появи сходів. Якщо теплиця необогреваемая, посадку здійснюють не раніше другого тижня травня.
- Попередньо лунки поливають слабким марганцевим розчином.
- Молоді рослини переносять разом з грудкою землі.
- Присипають землею.
- Потрібно дотримувати відстань між огірками в теплиці при посадці: у рядку розсаду висаджують через 20 сантиметрів, ряди розташовують на ширині 40 сантиметрів.
Далі все залежить від правильного догляду. Огірки дуже теплолюбні. Тому бажано, щоб вдень температура становила близько +25-28 градусів, а вночі — +18-20 градусів. До того ж чагарник вимогливий до вологості. Тому в спорудженні важливо підтримувати цей параметр на оптимальному рівні, не допускати перезволоження. Для цього теплицю провітрюють. Влітку її краще накрити затеняющей сіткою або обробити поверхню спеціальною фарбою для досягнення ефекту затінення.
Регулярне зрошення дуже важливо для підтримки рослини в хорошому стані. У спекотні дні полив бажано здійснювати щодня. У звичайні дні зрошують землю по мірі необхідності. Процедуру краще проводити або пізно ввечері, або рано вранці. До початку цвітіння культуру поливають помірно. А при появі перших зав'язей, зрошення підсилюють.
На початку дозрівання урожай прибирають кілька разів на тиждень, а при масовому плодоносінні – кожен день. Якщо збирати овочі рідко, врожайність істотно знизиться.
Основні атрибути | |
---|---|
Культура | Огірок |
Тип продукції | Посівний (насіння) |
Сорт/Гібрид | гібрид |
Група стиглості | Ранньостигла |
Класс семян | Еліта |
ГМО | Ні |
Виробник | Seminis |
- Ціна: 511,50 ₴