ГроГрін Гроліф 10-40-10+TE+QPS45
Характеристика добрива ГроГрін Гроліф 10-40-10+TE+QPS45:
Тип: комплексне мінеральне добриво у вигляді порошку;
Виробник: Lima (Бельгія);
Склад: Азот-10%, Фосфор-40%, Калій-10%, Бор-0,20%, Мідь-0,05%, Залізо-0,40%, Марганець-0,20%, Молібден-0,05 %, Цинк-0,4%, комплекс QPS45
Використовувати для: - вирощування всіх культур;
Застосування: рекомендується використовувати як позакореневе харчування під час вегетативного росту, розвитку плодів, а також для застосування після збирання плодових дерев. Позакореневе дозування коливається від 0,5 до 5 кг/га з максимальною концентрацією 0,5% (або 500 г/100 л води).
Зернові: вносити 2-4 кг/га за одне внесення
Люцерна: вносити 2 - 4 кг/га/обробка
Картопля: вносити 5 кг/га/обробка
Цибуля, салат тощо: вносити 4 кг/га/обробка
Тепличні овочі: вносити 0,5 - 1 кг/га/обробка
Овочі відкритого ґрунту: вносити 2-4 кг/га/обробка
Дрібні фрукти: вносити 2-4 кг/га/обприскування
Фруктові дерева: вносити 3 - 5 кг/га/обприскування
Для винограду: внесення починають до появи нових пагонів з 2 - 4 кг/га/обприскування.
Переваги добрива ГроГрін Гроліф 10-40-10+TE+QPS45:
Добриво допомагає збільшити якість та розмір селекції;
Кристалічний порошок легко розчиняється у воді;
Препарат відмінно засвоюється і його можна застосовувати разом з іншими засобами захисту та мікродобривами;
Порошок містить всі необхідні компоненти для розвитку рослини;
У період формування плодів добриво покращує вегетацію рослини завдяки азоту.


| Основні | |
|---|---|
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Препаративна форма | Порошок |
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | Lima |
| Діючі речовини | |
| Азот | 10 % |
| Фосфор | 40 % |
| Калій | 10 % |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пачка |
| Вага | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина (см) | 20 см |
| Висота (см) | 20 см |
| Довжина (см) | 5 см |
- Ціна: 420 ₴




