Продавець Агротерем розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1702 відгуків

Зараз компанія Агротерем не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, будуть оброблені пізніше. завтра з 8:00 компанія продовжить роботу в звичайному режимі.

+380 (96) 587-91-91
+380 (66) 147-93-33
+380 (93) 517-23-33
вул. Преображенська 15б (Радянської армії 15б ), Маяки, Україна
ВАШ КРАЩИЙ АГРО МАГАЗИН

Як правильно підготувати насіння до посіву томатів

Як правильно підготувати насіння до посіву томатів

Як правильно підготувати насіння до посіву томатів

Все починається з маленького плоского насіння, дивним чином зберігає в собі всю силу і міць майбутньої рослини. Особисто я вважаю, що успіх майбутнього врожаю закладається саме в момент підготовки насіння. Маніпуляції, які необхідно з ними зробити до того, як помістити в землю, дуже прості, але не можна нехтувати ні одним етапом підготовки.

Відразу скажу: на підготовку насіння у вас піде як мінімум три дні, так що не поспішайте разом з ними діставати горщики або посадочні ящики.

Головне, я вважаю,— це здоровий і якісний посадковий матеріал. Що посадиш — то і виростиш. Тому перше, чим я займаюся, готуючись до посіву розсади — це розбір насіння.

У мене насіння свої, але і з покупними потрібно проробляти ті ж маніпуляції. Придивіться уважно до кожного насіння: наскільки воно велике, акуратне, симетричне? У кожному з них закладений образ майбутнього рослини, і вже зараз, уважно придивившись, ви способи внутрішнім поглядом побачити кущі поспевающих помідорів. Візьміть лише ті насіння, які f «пообіцяють» вам гарні, здорові, сильні рослини.

До речі, наступним етапом буде саме турбота про здоров'я рослин — насіння необхідно обробити в розчині марганцевокислого калію (1 г марганцю на 1 склянку води). Розчин повинен вийти кольору стиглої вишні. Насіння покладіть в полотняний мішечок або шматок марлі і опустіть на 15-20 хв у розчин, а потім промийте водою. Така обробка запобігає розвитку багатьох хвороб, а також сприяє схожості насіння.

Но это еще не все. Теперь семена нужно «покормить» — замочить в питательном растворе. Лично я не знаю ничего лучше, чем раствор древесной золы (1 столовая ложка на 1 литр воды). Но понимаю, что не у всех есть дровяная печь — неиссякающий источник этого ценнейшего удобрения,— поэтому предлагаю и другие варианты растворов: жидкое удобрение «Идеал» (1 столовая ложка на 1 литр воды) или порошок гумата натрия (1/4 чайной ложки на 1 литр воды).

Температура розчину повинна бути кімнатної або трохи тепліше. Насіння в мішечках опускають в розчин на 12 годин, після чого, не промиваючи, поміщають в чисту воду і залишають в теплому місці ще на 24 години. Ця процедура особливо важлива для великих насіння томату.

Наступний етап — загартовування насіння. Ви ж не хочете, щоб ваші помідори страждали навіть від легких холодів? Насіння поміщають в сіни, в підпідлогу, на терасу, в холодильник (температура повинна бути +1..2 °С, але не нижче!) і залишають на дві доби, час від часу обприскуючи чистою водою, щоб тканинні мішечки не підсохли. Після охолодження насіння відразу ж сіють в грунт, де вони дають швидкі дружні сходи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner