Удобрение Хелатин Кальций 1.2л
Кальцій (Са=20,4%; рН=7,45)
Кальцій - основний елемент для утворення міцних стебел, «скелета рослини», також кальцій є основним елементом для утворення коріння і кореневих волосків. Він стримує розсаду від витягування. Кальцій відповідає в організмі рослини за функцію рівномірного розподілу витрати вологи
ПРОБЛЕМА: затримка зростання коріння, утворення нових бруньок, пагони товстішають уповільнюється зростання рослини. Молоде листя блідне і скручується, стає ніби гофрованим, потім відмирає, також відмирає точка зростання і верхівки пагонів. Листя та зав`язь обпадає. Краї листя - неправильної форми, можуть виглядати обпаленими та бурого кольору. Спостерігається пошкодження і відмирання верхівкових бруньок і коріння.
РІШЕННЯ: 60 мл розчинити в 10 л води та обприскувати рослини кожні 7-10 днів до зникнення симптомів нестачі мікроелементів.
ПРИЗНАЧЕННЯ: зернові, олійні, баштанні,овочеві, бобові, технічні, плодові, ягідні культури, газони, квіти та інші.
ЕФЕКТИВНІСТЬ: підвищує врожай всіх польових, овочевих і плодових культур, стимулює зростання рослини і розвиток кореневої системи, підсилює обмін речовин, активує ферменти, зміцнює клітинні стінки
Листове живлення: 0,75-0,9 л на га
Проводити дві обробки - одну навесні, одну восени.
Кореневе живлення: 6 -8 л на га.



| Основные | |
|---|---|
| Препаративная форма | Раствор |
| Минимальная температура эффективного действия | 5 град. |
| Максимальная температура эффективного действия | 40 град. |
| Производитель | Украина ТД |
| Действующие вещества | |
| Кальций | 20.4 % |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластиковая тара |
| Объем | 1.2 л |
| Габаритные размеры | |
| Ширина (см) | 10 см |
| Высота (см) | 25 см |
| Диаметр (см) | 10 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Эффект удобрения | True |
- Цена: 210 ₴





