Труба наружный диаметр 25 мм (тех), толщина стенки 2 мм.
Описание:
Труби поліетиленові для технічної каналізації та безнапірного водопроводу.
Застосовуються для будівництва безнапірних каналізаційних мереж, технічного водопостачання, систем меліорації, використовуються в якості захисної оболонки для прокладки кабелів зв'язку, вентиляції, мають загальногосподарського призначення.
Труби виготовляються з поліетилену низького тиску високої щільності (ПНТ). Діаметри труб ― 16 ― 225 мм., колір ― сірий або чорний. Труби, що випускаються в прямих відрізках, виробляються довжиною 12 м (або будь-який інший за погодженням із замовником).
Труби , діаметром не більше 110 мм , виготовлятися в бухтах від 50 до 200 м.п. Поліетиленові технічні труби можуть з'єднуватися за допомогою розтрубних, механічних ( компресійних ) фітингів, а також зварюванням встик.
Переваги технічних труб
- Доступна вартість. Ціна виробів з високоякісного поліпропілену на порядок нижче, ніж газових чи водопровідних. Це обґрунтовано тим, що в процесі виробництва продукції технічного призначення використовуються відходи виробництва. Якщо приймати до уваги, що харчової полімер проводиться з первинного сировини, якість перероблених матеріалів також знаходиться на високому рівні.
- Характеристики поліпропілену (навіть переробленої) значно перевершують експлуатаційні показники чавуну або металу. Всередині таких труб не утворюється наліт, що виключає поява слабкою прохідності. Крім цього, полімерні вироби відмінно протистоять корозійним утворень і можуть використовуватися до 50 років.
- Вологостійкість і можливість використання пластика як при високих, так і при низьких температурах. Це говорить про те, що взимку вода в такому водопроводі точно не замерзне.
- Відносна легкість матеріалу. Пластик приблизно в 2-4 рази легше металу. Монтаж такого трубопроводу не потребує значних фізичних зусиль.
- Завдяки високої еластичності полімерний трубопровід можна прокладати під самими різними кутами нахилу.
- Простота обслуговування. Ремонт технічних труб потрібно дуже рідко. Якщо потрібно зробити заміну його окремої частини, зіпсована труба вилучається і на її місце за допомогою кріпиться фітингів новий відрізок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Область применения трубы | Для систем орошения |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 25 мм |
| Внутренний диаметр | 21 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальное рабочее давление | 2 бар |
| Разрушающее давление | 4 бар |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 600 мм |
| Длина бухты | 200 м |
| Вес 1 п.м. трубы | 151 г |
| Цвет | Черный |
| Тип материала трубы | Полиэтилен |
Информация для заказа
- Цена: 15,66 ₴/м



