Труба наружный диаметр 20 мм (техническая), толщина стенки 2 мм.
Описание:
Труби поліетиленові для технічної каналізації та безнапірного водопроводу.
Застосовуються для будівництва безнапірних каналізаційних мереж, технічного водопостачання, систем меліорації, використовуються в якості захисної оболонки для прокладки кабелів зв'язку, вентиляції, мають загальногосподарського призначення.
Труби виготовляються з поліетилену низького тиску високої щільності (ПНТ). Діаметри труб ― 16 ― 225 мм., колір ― сірий або чорний. Труби, що випускаються в прямих відрізках, виробляються довжиною 12 м (або будь-який інший за погодженням із замовником).
Труби , діаметром не більше 110 мм , виготовлятися в бухтах від 50 до 200 м.п. Поліетиленові технічні труби можуть з'єднуватися за допомогою розтрубних, механічних ( компресійних ) фітингів, а також зварюванням встик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Область применения трубы | Для систем орошения |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 20 мм |
| Внутренний диаметр | 16 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальное рабочее давление | 2 бар |
| Разрушающее давление | 4 бар |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 1000 мм |
| Длина бухты | 200 м |
| Вес 1 п.м. трубы | 118 г |
| Цвет | Черный |
| Тип материала трубы | Полиэтилен |
Информация для заказа
- Цена: 12,33 ₴/м



