Яра Фертікер Овочі 25кг
Ferticare VEGETABLES 7-10-30 (Фертікер Овочевий)
виробляється з найякіснішої сировини, тому є 100% розчинним та легкодоступним для рослин. Рекомендований для використання в системах фертигації при краплинному зрошенні та в гідропонних системах живлення при вирощуванні овочевих культур у теплицях та в умовах відкритого ґрунту.
Має низьку електропровідність та низький рівень рН.
Містить N, P, K та збалансований пакет мікроелементів – Mg, S, B, Mo та метали Cu, Fe, Mn, Zn на хелатній основі EDTA. Додатково містить залізо Fe на хелатній основі DTPA.
ЄС при 25°С для концентрації 1,0 г/л – 1,3 мСМ/см


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Норвегия |
| Производитель | Yara |
| Действующие вещества | |
| Азот | 7 % |
| Фосфор | 10 % |
| Калий | 30 % |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый мешок |
| Вес | 25 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина (см) | 30 см |
| Высота (см) | 40 см |
| Длина (см) | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 491 ₴




