Продавець Агротерем розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1618 відгуків
+380 (96) 587-91-91
+380 (66) 147-93-33
+380 (93) 517-23-33
вул. Преображенська 15б (Радянської армії 15б ), Маяки, Україна
ВАШ КРАЩИЙ АГРО МАГАЗИН

Мікророзпилювачі

Мікророзпилювачі

Мікророзпилювачі: як вибрати?

Мікророзпилювачі - це пристрої, що розпорошують воду, що використовуються для поливу саду, городу та газону. Вони бувають різних видів залежно від мети використання. Така система поливу дозволяє автоматизувати процес, роблячи його водночас ефективнішим, оскільки забезпечується рівномірний розподіл вологи, а також економиться чимала кількість води.

Мікророзпилювач - види та особливості

Розпилювачів є дуже багато. І розпилюють воду вони по-різному, тому розпилювач для газону не підійде для використання у теплиці, наприклад. Найчастіше використовуються такі насадки для зрошення:

 1. Мікророзпилювачі - найчастіше до них у комплект входить стійка, внаслідок чого розпилювачі розташовуються досить високо. Таку конструкцію зручно використовувати для теплиць, чагарників, квіткових клумб (особливо підвісних). Радіус поливу також регульований і може сягати 5 метрів.

Щоб правильно підібрати зрошувач, слід враховувати три фактори:

 • розмір території для поливу;

 • мета (полив дерев, овочевих культур та інше);

 • особливості ділянки, для якої потрібно організувати систему поливу (рельєф, нахил, ділянки, що не поливаються).

Знаючи види розпилювачів і критерії їхнього вибору, купити мікророзпилювач який вам підійде - не важко.

1.Мікророзпилювач у зборі (баласт+клапан+туманоутворювач) 

Стійкість до ультрафіолету-Так
Колір-Чорний
Максимальний радіус зрошення- 1.1 м
Матеріал-Пластик
Максимальний діаметр зрошення-2.2 м
Стан-Новий
Форма зрошуваної території-Кругла
Максимальна площа зрошення-3.8 кв.м
Тип-Туманоутворювач
Країна виробник-Китай

2.Мікророзпилювач DLPT180 170л/год 

Радіус захоплення – 3-3.5 метра

Водовилив 170 л/год

Вертикальна та горизонтальна установка

3.Мікророзпилювач 2055А001 72-110л/ч 

Робочий тиск 150-300 Kpa

Радіус захоплення – 3,9-4,7 метра

Водовилив 72-110 л/год

4.Мікророзпилювач Оранжево зелений 50-200 л/год 

Мікророзбризкувач із спеціально розробленим з'єднувальним пристроєм SD (плівий розподільник), який забезпечує чудові результати, коли потрібне прямокутне зрошення. Безмостова конструкція виключає протікання.

             Безмостовий мікродощувач

50-200 л/год під великим кутом

             Застосування: Теплиці, розплідники, сітчасті будинки.

Технічна характеристика:

 • Безмостова конструкція
 • Робочий тиск, що рекомендується: від 2,00 до 3,00 Бар
 • Рекомендована фільтрація: 130 мікрон/ 120 меш
 • Впускний з'єднувач: запресування

Характеристика та переваги:

 • Мікросплінклер сконструйований без «перемички», яка утримує колесо, що обертається, що забезпечує роботу без крапель. Це означає, що рослини, розташовані нижче розбризкувача не пошкоджуються водою, що стікає з розбризкувачів, висить під трубою, що подає, запобігаючи намокання труби і потрапляння крапель на рослини знизу.
 • Взаємозамінні компоненти. Мікросплінклер можна розібрати вручну, якщо він потребує очищення - ніяких інструментів не потрібно.
 • Кислотостійка сировина, що дозволяє хімічним речовинам проходити через систему. Систему можна очистити шляхом застосування відповідних кислотних обробок.

5.(PS)Адаптер туман 5мм (5145)

Адаптер внутрішній Presto-PS (5145) застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для підключення крапельниць мікроджет.

З'єднується з крапельницями за допомогою трубки діаметром 5 мм, або встановлюється безпосередньо в отвір у сліпу трубку 16 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 і MS-8160. Адаптер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив. 

6.(PS)Адаптер перехідник для мікророзпилювачів 5мм (5147) 

Адаптер подвійний внутрішній Presto-PS (5147) застосовується для створення систем краплинного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для підключення крапельниць мікроджет.

Використовується для переходу із зовнішнього старту на крапельниці мікроджет MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 і MS-8160. Адаптер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.

7.(PS)Мікророзпилювач Колібрі 66л/г MS-8060

Крапельниця мікроджет Колібрі використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу.

Ці крапельниці мають надійний запатентований механізм для забезпечення високої продуктивності та рівномірності зрошення. Перевага та особливість крапельниці Колібрі - це можливість її використання для підкронового поливу рослин.

Розпилення імітує дрібний дощ і максимально наближене до природного зволоження ґрунту і повітря. Застосовується цей вид крапельниць для підвісного і наземного методів поливу на відкритому ґрунті і в теплицях для рослин з великою кореневою системою. Можуть також використовуватися для поливу дерев і кущів, для систем охолодження і захисту від замерзання. 

8.(PS)Мікророзпилювач Колібрі 80л/г MS-8080 

Крапельниця мікроджет Колібрі використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм або з трубкою для крапельниць діаметром 5 мм для побудови комбінованих систем крапельного поливу.

Ці крапельниці мають надійний запатентований механізм для забезпечення високої продуктивності та рівномірності зрошення. Перевага та особливість крапельниці Колібрі - це можливість її використання для підкронового поливу рослин.

Розпилення імітує дрібний дощ і максимально наближене до природного зволоження ґрунту і повітря. Застосовується цей вид крапельниць для підвісного і наземного методів поливу на відкритому ґрунті і в теплицях для рослин з великою кореневою системою. Можуть також використовуватися для поливу дерев і кущів, для систем охолодження і захисту від замерзання.

Сектор поливу - 360°. Витрата води за тиску в 1 атмосферу становить 80 л/год. Максимальний діаметр поливу до 7 метрів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4, а мінімально необхідний для роботи спринклера - 0,5 атмосфери. 

9.Підставка під Мікророзпилювач 

Висота 60 см

Вертикальне розташування.

10.Адаптер 2 виходи

Адаптер на 2 виходи використовується при побудові систем крапельного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 та 20 мм для підключення крапельниць. Він встановлюється на адаптер 5131 або компесовані крапельниці. З протилежного боку для підключення крапельниць на адаптер одягається дві гілки трубки діаметром 3,5 мм. Виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до дії ультрафіолету та добрив. 

11.Адаптер 4 виходи

Адаптер на 4 виходи використовується при побудові систем крапельного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 та 20 мм для підключення крапельниць. Він встановлюється на адаптер 5131 або компесовані крапельниці. З протилежного боку для підключення крапельниць на адаптер одягається дві гілки трубки діаметром 3,5 мм. Виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до дії ультрафіолету та добрив. 

12.Туманоутворювач 4-форсунки 32-40,5л/год.

Має можливість використання для підкронового поливу рослин. Рекомендований робочий тиск в системі від 2 до 4, а мінімально необхідний - 0,4 атмосфери. Дає можливість швидко побудувати нову поливну систему або ж підключитися до вже наявної. Крапельниця проста в обслуговуванні, і легко очищається в разі забруднення. Може використовуватися для поливу і позакореневого внесення добрив як на відкритому грунті, так і в парниках. Підходить для багаторічних чагарників, молодих хвойних дерев, розсади овочевих культур. Є основою для організації системи зрошення й підгодівлі квітів та розсади. Має високу ефективність і економічність.  Дозволяє рівномірно розподіляти вологу по всій площі поливу. Допоможе зберегти оптимальний рівень вологості грунту і повітря.

Інструкція з монтажу:

1. Підвісьте гілки сліпої трубки уздовж рядів за допомогою кілець;

2. Покладіть магістральну трубу перпендикулярно до рядків;

3. Змонтуйте сітчастий чи дисковий фільтр для очищення води на початку магістральної труби;

4. З'єднайте трубку з трубою, яка подає, за допомогою стартерів або кранів;

5. При необхідності проведіть розведення трубки за допомогою трійників і вуглів;

6. Заглушіть кінець кожної гілки за допомогою заглушки;

7. У разі механічного пошкодження сліпої трубки використовуйте ремонтне з'єднання;

8. Зробіть отвори в сліпій трубці на необхідній відстані за допомогою діркопробивача;

9. У отвори змонтуйте установку для підключення;

10. Підключіть мікроджети.

13.Набір кутова спиця

Крапельниця садова Спиця використовується зі сліпою трубкою діаметром 16 та 20 мм та з трубкою для крапельниць 3,2 мм, для побудови комбінованих систем крапельного поливу. Головна перевага та особливість крапельниці спиці полягає у способі її встановлення – у землю безпосередньо під коріння рослин. Це дозволяє проводити полив максимально точно та з найменшими витратами води.

Застосовується в комбінації з крапельною трубкою 3,2 мм і компенсованими крапельницями. Збільшити кількість точок одночасного поливу можна за допомогою адаптерів на 2 і 4 виходи.

Крапельниця Presto-PS Спиця (2102) з витратою води 2 літри на годину виготовлена з високоякісного, стійкого до дії сонячного випромінювання та хімікатів пластику. При виробництві використовуються лише первинні матеріали. Дозволяє швидко створити точкову поливальну систему, якщо рослини розташовані не на одній лінії і на різній відстані одна від одної. Завдяки простій та продуманій конструкції легко очищається у разі забруднення.

Застосовується для прикореневого поливу та внесення добрив на відкритому ґрунті, у невеликих теплицях та оранжереях, для домашніх квітників та у ландшафтному дизайні. Даний вид крапельниць ідеально підходить для зрошення та підживлення квітів та розсади у горщиках.

Переваги
Легкість встановлення;
Можливість довільного розташування на ділянці поливу;
Максимальна точність та ефективність зрошення;
Рівномірний розподіл вологи по всій глибині кореня рослини;
Застосування
Зрошення невеликих теплиць/парників;
Полив декоративних культур в оранжереях та зимових садах;
Полив розсади на відкритому та закритому грунті;
Полив квітів та розсади в горщиках;
Зрошення ягідних культур;
Прикореневе внесення добрив. 

14.Баласт для туману з клапаном 

Стійкість до ультрафіолету-Так

Колір-Чорний

Максимальний радіус зрошення-1.1 м

Матеріал-Пластик

Максимальний діаметр зрошення-2.2 м

Стан-Новий

Форма зрошуваної території-Кругла

Максимальна площа зрошення-3.8 кв.м

Тип-Туманоутворювач

Країна виробник-Китай

15.Мікророзпилювач 1120,0001-14 60л/год 

Робочий тиск 150-300 Kpa

Радіус захоплення - 3,9-4,7 метра

Водовилив-60 л/год

16.(PS) Діркопробивач для крапельниць SP-0103 

Діркопробивач 3 мм Presto-PS (SP-0103) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 або 20 мм і садових крапельниць.  Він дає змогу швидко та надійно закріпити стартові фітинги та крапельниці в стінку сліпої трубки.

Процес встановлення досить легкий, не потребує попередньої підготовки та спеціальних навичок. Трубка проколюється в заздалегідь визначених місцях, що відповідають розташуванню рослин на ділянці. Ергономічна рукоятка діркопробивача виготовлена з якісного пластику з ребрами жорсткості, а робоча частина має металеву насадку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner